Hypotéka bez dokládání příjmů

Home / Hypotéky / Hypotéka bez dokládání příjmů

home-366927_1280

V posledních letech se na trhu objevil i produkt – hypotéka bez doložení příjmů, díky němuž můžete získat hypoteční úvěr a to bez jakéhokoliv dokládání a ověřování vašich příjmů.

Odborníci vám poradí s financováním bydlení

Domluvte si schůzku s naším hypotečním specialistou, který vám přesně na míru a zcela nezávisle a zdarma sestaví finanční plán hypotéky a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.

Hypotéky bez prokazování příjmů umožňují si vzít úvěr i takovým klientům, kteří byly doposud v bance neúspěšní, ale měsíční splátku hypotéky jsou schopni bez jakýchkoli komplikací hradit.

Co jsou hypotéky bez prokazování příjmů?

Hypotéka bez doložení příjmu je hypoteční úvěr určený k financování bydlení, u kterého žadatel o půjčku neprokazuje svůj příjem standardním způsobem jako je tomu při běžné žádosti o hypotéku. Svůj příjem může klient doložit pouze sepsáním čestného prohlášení nebo doložením dokumentů potvrzujících své finanční zdroje či majetek.

Kdo patří mezi žadatele o hypotéky bez prokazování příjmu

Typickým příkladem takového žadatele o hypotéku bez doložení příjmu může být žena po mateřské dovolené či nově začínající podnikatel. Vzhledem k tomu, že banky hodnotí příjem klienta pro splácení hypotéky za určitou dobu zpětně, je pro některé klienty obtížné dostačující příjmy pro získání hypotéky doložit.

Rozdíl hypotéky bez prokazování příjmů

Hypotéka bez doložení příjmů je samozřejmě úročena trochu vyšší sazbou než je tomu např. u klasických hypoték, ale zase nižší než u tzv. Amerických hypoték. Banky často při poskytování hypoték přihlíží ke způsobu a rozsahu doložení příjmu žadatele, což bývá následně zohledněno ve výši úrokové sazby.

Narozdíl od hypoték na bydlení, které můžete získat až do výše rovnající se 100 % ceny zastavené nemovitosti, u hypotéky bez doložení příjmu vám banky půjčí mezi 50 % – 80 % ceny nemovitosti. Minimální výše činí 200 000 tisíc a maximální výše je omezena ve většině případů několika miliony Kč.

Na jaké objekty lze hypotéku bez doložení příjmu použít?

  • rodinný dům
  • byt v osobním vlastnictví
  • objekt pro rekreační účely (chata nebo chalupa)
  • bytový dům
  • nemovité příslušenství (například bazén, krb, oplocení, zařízení staveniště, vestavěné i volně stojící kuchyňské spotřebiče)

Chcete více informací o hypotéce bez prokazování příjmů?

Chcete-li se dozvědět více informací o hypotékách bez prokazování příjmů, jejich podmínkách a možnostech financování bydlení, využijte zdarma našich služeb a domluvte si schůzku s naším hypotečním specialistou, který vám přesně na míru sestaví finanční plán hypotéky a navrhne nejvhodnější řešení jak vám pomoci.